Kennisbank
De nieuwste inzichten en ideeën voor goed schrijfonderwijs
![Kracht van goed schrijven](https://www.deschrijfvriend.nl/userdata/lijsten/6/102-kracht-van-goed-schrijven-G.jpg?v=fbRjwd9YxD)
Kracht van goed schrijven
Herhalen & Automatiseren
Schrijven vormt als het ware de ruggengraat van alle vakken.
Voor elk vak heeft de leerling schrijven nodig . Maar hoe zit het dan met de leerling die zijn eigen handschrift niet kan terug lezen? Met een onleesbaar handschrift stagneert zijn leerproces. Als leerkracht en remedial teacher kun je de leerling niet verder helpen in het begrijpen van lesstof als zijn schrijven onleesbaar is. Wat zien we over het hoofd, dat het leren schrijven nu zo moeizaam gaat en daardoor de kracht van het schrijven verloren gaat?
Ergotherapeute Gerda Broekstra doet er een boekje over open: lees hier het volledige artikel wat onlangs is gepubliceerd in gepubliceerd in het TIJDSCHRIFT VOOR REMEDIAL TEACHING 2019, nummer 2